Par mums

High Information Technologies SIA ir drošības sistēmu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs un Eiropas reģionā. Uzņēmums veic sistēmisku programmu produktu izstrādāšanu un integrēšanu izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģijas. Mēs sniedzam konsultācijas un pakalpojumus sistēmu izstrādei un integrācijai. Kā arī veicam sistēmisku atbalstu un programmatūras produktu izstrādi.

To provide the best and optimal solutions for business in the field of video surveillance, monitoring and securit

VĪZIJA

Vislabāko un optimālāko risinājumu nodrošināšana uzņēmumiem videonovērošanas, uzraudzības un drošības jomā. Mēs izstrādājam daudzsološus produktus, kas ir orientēti uz nākotni un ir pietiekami elastīgi, lai tos integrētu un pielāgotu jaunām klientu prasībām.

MISIJA

High Information Technologies SIA  mērķis ir nodrošināt uzticamus un integrētus tehnoloģiju risinājumus klientu vajadzībām, nodrošinot augstas kvalitātes klientu apkalpošanu.

STRATĒĢIJA

Kļūt par līderi risinājumu radīšanā, attīstīšanā un integrācijā videonovērošanas sistēmu un drošības jomā.

GALVENĀS VĒRTĪBAS

  • mūsu darbinieki
  • mūsu klienti un partneri
  • mūsu pieredze un zināšanas

KOLEKTĪVS

Izveidot tādu darbinieku kolektīvu, kuram darbs nestu ne tikai ievērojamus materiālus ienākumus, bet arī būtu interesanta nodarbe uz kuru vilktu arī personīgais entuziasms.

Our experience and knowledge

ATTĪSTĪBA

High Information Technologies SIA plāno strauju kompānijas attīstību mūsdienu tehnoloģijas sfērā, ar mērķi kļūt par nopietnu un spēcīgu IT kompāniju, darbojoties dažādos virzienos.

Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties un, ja ir interese un idejas, lūdzu, sazinieties ar mums!