Jaunumi

lock H65B

Gudrā slēdzene (Smart Lock H65B)

Gudrā slēdzene no nerūsējošā tērauda visa veida durvīm ar vadības funkciju, izmantojot smart lietotni, pirkstu nospiedumu sensoru un digitālo paneli.

entrance-in-metro-with-electronic-card-access

Piekļuves kontroles sistēmas

Piekļuves kontroles sistēmas ir būtiski instrumenti piekļuves vadīšanai un nodrošināšanai fiziskām telpām, piemēram, ēkām, objektiem vai ierobežotām teritorijām

video surveillance monitors

Videomonitoringa sistēmas

Videomonitoringa sistēmas ir spēcīgs risinājums, lai uzlabotu drošību, nodrošinātu uzraudzību dažādās vietās kā arī novērstu zaaudējumus.

Young woman watching surveillance camera

Videonovērošanas sistēmas

Videonovērošanas sistēmas palīdz palielināt drošību, aizsargāt objektus, novērst znoziegumus un novērot notikumus.

LED camera

LED PANELIS PRIEKŠ ACC ANPR

LED panelis + ACC ANPR – ir jauna palīgiekārta izmantota ACC ANPR programmatūrā, kas uzrāda transportlīdzekļa vadītājam saistošu informāciju par iebraukšanu un/vai izbraukšanu no teritorijas. LED paneļu mērķis ir izveidot ātru un efektīvu piekļuvi objektam.

BorderGate

HIT VMS BORDER GATE PROJEKTS

Security Border Gate ir paredzēts drošības kontrolpunktiem, nolasa un salīdzina pasažieru ID karšu un biometrisko pasu datus, kā rezultātā pasažieri ātri tiek cauri kontrolpunktam.

IT engineer specialist working in network server room

Ēku inženiertīklu vadības un kontroles sistēmas 

Ēku inženiertīklu vadības un kontroles sistēmas  ir kompleks risinājuma, kas nodrošina efektīvu vadību un uzraudzību dažādām ēku sistēmām, piemēram, apgaismojuma, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, drošības